Jaunumi

26.07.2019.

SIA SLO LATVIA saņem atkārtotu apliecinājumu izcilai maksātspējai!

SLO LATVIA vēl joprojām kvalificējas augstākajā un drošākajā Biznesa klasē un uzrāda izcilus finanšu rādītājus.

SIA SLO LATVIA darbības pamatvirziens ir elektromateriālu, telekomunikāciju un drošības sistēmu materiālu vairumtirdzniecība, šo nozari pārstāv kopš 2000. gada.

SIA SLO LATVIA klienti ir elektromontāžas uzņēmumi, būvniecības kompānijas, ražotāji, valsts un pašvaldību iestādes, mazumtirdzniecības uzņēmumi, veikali un utml.

Saviem klientiem SIA SLO LATVIA nodrošina augstu pakalpojumu kvalitāti, plašu preču klāstu un profesionālu servisu. Ērtākai klientu ikdienai, piedāvā veikt iepirkšanos internetveikalā www.slo.lv. SIA SLO LATVIA nepārtraukti rūpējas par enerģijas taupošu produktu popularizēšanu sabiedrībā. Ar savu partneru starpniecību, uzņēmums nodrošina efektīvu elektrotehnisko produktu un izlietotā iepakojuma šķirošanu, savākšanu un pārstrādi.

Foto: SIA SLO LATVIA valdes locekle Aiga Čapkovska, valdes priekšsēdētājs Valerijs Bariševs26.07.2019.

SIROWA Rīga – vēl joprojām Gold standarts!

Izcilus finanšu rezultātus atkārtoti uzrāda “SIROWA Rīga”, iegūstot CrefoCert Gold sertifikātu! Biznesa vidē CrefoCert Gold apliecina uzņēmuma ilgtermiņa stabilitāti, izcilu maksātspēju un nodrošina uzticama un atbildīga partnera reputāciju.

“SIROWA Rīga” ir vadošā privātklīnika Latvijā, kurā strādā pieredzes bagātākie zobu implantu speciālisti un zobārsti. Klīnikas speciālisti aktīvi iesaistās sabiedrības veselības veicināšanā, izglītošanā, kā arī rīko apmācības un pieredzes apmaiņas zobārstniecības speciālistiem Latvijā un Baltijas valstīs. Klīnika ir dibināta 1994. gadā un ir kompānijas “SIROWA Rīga” sastāvdaļa. Tieši “SIROWA” bija viena no pirmajām augstākā līmeņa klīnikām, kas Baltijas valstīs ieviesa Eiropas līmeņa stomatoloģijas standartus, un sāka attīstīt zobu implantāciju, protezēšanu, mutes dobuma ķirurģiju. Šo gadu laikā klīnikas speciālistiem ir izdevies izveidot pakalpojumu klāstu, kas pilnībā atbilst Eiropas attīstītāko zobārstniecības klīniku sniegumiem.

Foto: Inga Sniega, AS "SIROWA RĪGA" valdes locekle